Everadvice – Najnowsze wieści

Twoje źródło informacji

Najlepszy rybny Pokémon – plusk chlapać mały facet
Aktualności

Najlepszy rybny Pokémon – plusk chlapać mały facet


Najlepszy rybny Pokémon – plusk chlapać mały facet

Chcesz zbudować idealną drużynę wodną lub po prostu kochasz tych słodkich małych pływaków? Chwyć wędkę i połącz siły z naszym przewodnikiem po najlepszych rybach Pokémon

Ryby Pokemon: kluczowa grafika z serii Pokemon pokazuje rybiego Pokemona Magikarp

W tym momencie jest tak wiele Pokémonów. Zbliżamy się do 1000 rabusiów i tak jak w prawdziwym świecie, jeśli nie lubisz jednego, w morzu jest o wiele więcej ryb. Oceany świata Pokémonów są zaśmiecone tyloma rybami co Ziemia, a jeśli chcesz zostać trenerem wody, masz mnóstwo fantastycznych wyborów z płetwami, które zapełnią twoje szeregi.

Nasza lista najlepszych Pokémony rybne włokuje morza świata Pokémonów i łowi niektóre łuskowate z najwyższej półki. Mamy Pokémony, które są po prostu… rybami, mamy dziwniejszych pływaków, którzy reprezentują potworności na dnie oceanu i, co dziwne, nadal nie mamy delfina? Tak, wiem, że delfiny to nie ryby. Wy Pokémony są inne, a jeśli myślisz, że nie umieszczam Wailmera na tej liście, to bardzo się mylisz.

Aby uzyskać więcej wspaniałych przewodników po Pokémonach, zapoznaj się z naszymi artykułami dotyczącymi kodów tajemniczych prezentów Pokémon Sword and Shield, najlepszego Pokémona małpy, najlepszego Pokémona dla kota i znajdź jeszcze więcej uroczych kumpli z naszego przewodnika po najlepszych Pokémonach dla psów.

Zanurzmy się w naszą listę najlepszych ryb Pokémon.

Ryby Pokémony

Ryby Pokemon: kluczowa grafika z serii Pokemon pokazuje rybiego Pokemona Magikarp

Magikarp

Oryginalny i prawdopodobnie wciąż najlepszy, Magikarp, był na początku swego rodzaju żartem. Trener sprzedałby ci jedną w Pokémon Red and Blue, ofertę, która wydawała się oszustwem, gdy zdałeś sobie sprawę, że ten mały pomarańczowy facet może tylko pluskać się i był prawie bezradny w walce. Na szczęście najlepiej świeci w Pokémonach, ponieważ ta często niedoceniana ryba z odrobiną miłości i cierpliwości zmienia się w przerażającego i potężnego Gyaradosa.

Tym, co cementuje Magikarp jako klasykę dla tak wielu trenerów Pokémon, jest ta początkowa bezradność, nieustannie wymachująca niczym ryba wyjęta z wody. Ma nieodłączny smutek w swoim żałosnym zachowaniu, który często przyciąga do niego ludzi. Ale jak wszyscy wiemy, Gyarados jest rybą, z którą nie zadzierasz i stał się sam w sobie klasykiem z kilkoma przerażającymi występami anime. Nigdy nie zapomnę złapania czerwonego Gyradosa w Pokémon Gold & Silver i zawsze pokocham tę konkretną linię Pokémonów.

Ryby Pokemon: kluczowa grafika z serii Pokemon pokazuje rybiego Pokemona Sharpedo

Sharpedo

Wprowadzony w Pokémon Ruby and Sapphire, regionie niesławnie znanym z dużej ilości wody, Sharpedo jest jednym z wielu ryb Pokémon z tego pokolenia, ale wyróżnia się gwiezdnym designem. To cud, że wcześniej nie mieliśmy rekina Pokémona, ale ten wygląda poważnie groźnie, zwłaszcza w swojej potwornej mega-ewolucyjnej formie. Ewoluuje z Pokémon Carvanha, fajnego Pokémona piranii, ale takiego, który nie wyróżnia się tak dobrze. Szybkość, wygląd i ogólne nastawienie Sharpedo oznacza, że ​​wygląda równie zaciekle, co fajnie.

Ryby Pokemon: kluczowa grafika z serii Pokemon pokazuje rybiego Pokemona Barraskewda

Barraskewda

Jeden z Pokémonów dodanych do Pokémon Sword and Shield, Barraskewda, jest oparty na złowrogiej barrakudzie, a także ma wirujący ogon przypominający ster statku. Co zaskakujące, ten mon jest niesamowicie szybki i faktycznie ma miejsce w meta, jeśli wiesz, co robisz. Udaje mu się również dokładnie przedstawić złowrogi wygląd ryby, na której jest oparty, a jednocześnie sam w sobie ma ciekawy wygląd. Żal mi każdego Cramoranta, który próbuje pożreć jednego z tych…

Ryby Pokemon: kluczowa grafika z serii Pokemon pokazuje rybiego Pokemona Feebas

Feebas

Chociaż można go pomylić z kolejnym rybim Pokémonem, Feebas stał się ukochany w Pokémon Ruby i Sapphire z dwóch ważnych powodów. Po pierwsze, ten Pokémon jest niezwykle trudny do znalezienia, ponieważ jest dostępny tylko w kilku wybranych blokach oceanu, w zależności od pogody i zmienia się losowo. Poważnie, powodzenia w łapaniu tych facetów.

Po drugie, Feebas ewoluuje w wężową i naprawdę fajną Milotic, nieporęczną odmianę wody, która przywodzi na myśl syreny z opowieści starych żeglarzy. Posiadanie Milotica w swojej drużynie było prawdziwą dumą, a jego statystyki odpowiadały wysiłkowi włożonemu w znalezienie i rozwinięcie takiego.

Ryby Pokemon: kluczowa grafika z serii Pokemon pokazuje rybiego Pokemona Wailmer

Wailmer

TAK. Wiem, że wieloryby nie są rybami. Pozwól mi żyć. Poza tym to świat Pokémonów, więc kto wie, jak trzyma się nauka? Tylko spójrz na mały uśmiech tego gościa, – co za anioł. Surfowanie po falach Hoenn zawsze było radością, a za każdym razem, gdy pojawiał się Wailmer, byłam przepełniona radością. Uwielbiam też wieloryby, więc jestem trochę stronniczy. Mówiąc o tym, Wailord naprawdę czerpie inspirację z prawdziwych zwierząt, takich jak płetwal błękitny, ponieważ jest to jeden z największych Pokémonów w grze i wygląda naprawdę masywnie w DLC Pokémon Sword and Shield’s Isle of Armor.

Widzenie, jak jedna z absolutnych jednostek naprawdę zajmuje trochę miejsca w oceanie, jest świetna, a tylko pomaga sprawić, że Pokémony poczują się jak część żyjącego, oddychającego świata, gdy wydają się odpowiednio skalowane. Chciałbym również zobaczyć więcej form tych dwóch, biorąc pod uwagę ogromną różnorodność wielorybów na wolności. Podczas gdy nowy ‘mon Cetitan wydaje się być oparty na narwalu lub wielorybie bieługi, chciałbym zobaczyć Wailmera, który czerpie z szarego wieloryba lub czegoś bardziej unikalnego pod względem estetycznym, jak grindwal. Właściwie, dlaczego nie mamy jeszcze Pokémona z orką?

Ryby Pokemon: kluczowa grafika z serii Pokemon pokazuje rybiego Pokemona Goldeena

Orka

Magikarp może wydawać się bezużytecznym kilofem, ale po drugiej stronie medalu jest Goldeen, elegancki i wspaniały rybi Pokémon, który z jakiegoś powodu ma miękki głos kobiety z anime i płacz, którego jakoś nigdy nie zapomnę. Wykorzystywane przez Misty, a także jego niesamowitą ewolucję Seaking, te dwa Pokémony reprezentują piękne ryby, takie jak karp koi i pokazują, że nie każdy Pokémon wodny jest stratą czasu.

Ryby Pokemon: kluczowa grafika z serii Pokemon pokazuje rybiego Pokemona Relicanth

Relikant

Starożytny Pokémon z fascynującą historią zakorzenioną w prawdziwym świecie, Relicanth oparty jest na historii o celakancie, rybie sprzed tysiącleci, o której wielu uważało, że całkowicie wyginęła. Jednak celakant został cudownie odkryty przez rybaków w odległym miejscu, co skróciło lata badań naukowych i pobudziło społeczność biologii morskiej do dalszych badań.

Relicanth ma podobną historię w Pokémon Ruby i Sapphire. uważano, że dawno wymarło i odkryto głęboko pod falami dzięki unikalnej mechanice nurkowania z gier Hoenn. Wygląda na starodawny, a nawet zawiera typowanie na skałach, które nawiązują do skamielin pierwotnych stworzeń, które naukowcy badali przez lata. Jest przykładem tego, co najlepsze w projektowaniu Pokémon, czerpiąc pomysł z prawdziwego świata i biegając z nim, tworząc po drodze wyjątkowe stworzenie.

Ryby Pokemon: kluczowa grafika z serii Pokemon pokazuje rybiego Pokemona WishiWashi

Wishiwashi

Wpis z regionu Alola, gry Pokémon Sun and Moon, czerpiące inspirację z Hawajów. Wishiwashi jest nieco zapomniany sam w sobie, ale chodzi o jego specjalną sztuczkę. Wishiwashi może grupować się jak ławice ryb w oceanie i tworzyć Megazorda mniejszych ryb, gigantyczną formę Wishiwashi znaną jako „forma szkolna” i opiera się na rzeczywistej taktyce grupowania mniejszych ryb i przypominania większe ryby, aby oszukać drapieżniki. Nauka, ryby! Uwielbiam biologię morską, więc każda ryba oparta na prawdziwej nauce oceanicznej dostaje ode mnie solidną płetwę.

Cóż, bardzo podobała nam się jazda na falach nostalgii, aby wyłowić te wybory i mamy nadzieję, że nasze wybory nie zrobiły zbyt wielkiego plusku. Przepraszamy, ale Bruxish i Alomomola są po prostu nudne. Nie da się tego obejść. Aby przygotować się na pojawienie się nowej generacji jeszcze w tym roku, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po tajemniczych kodach podarunkowych Pokémon Scarlet i Violet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.